Мейлове на БСП
BSP emails
Данни от / Data from balkanleaks.eu


Начало/First

(no subject)

From : valia videnova < so22_bsp_at_abv.bg >

Date : Thu, 11 Apr 2013 17:11:07 +0300 (EEST)

From : valia videnova < so22_bsp_at_abv.bg >
 Date : Thu, 11 Apr 2013 17:11:07 +0300 (EEST) X-Mozilla-Status : 0001
 Received : from mail51.abv.bg (localhost.localdomain [127.0.0.1]) by mail51.abv.bg (Postfix) with ESMTP id AD45E16C122; Thu, 11 Apr 2013 17:11:07 +0300 (EEST)
 To : Кирил Добрев <dobrev_k_at_abv.bg>, Boiana Bozadjieva <boiana.bozadjieva_at_gmail.com>
 Message-ID : <1028537678.316742.1365689467705.JavaMail.apache_at_mail51.abv.bg>
 X-Originating-IP : 84.54.141.250
 
 
 
 
 
 
има малки промени в часовете, нанесла съм самоковските села, защото 
 
Силвия каза че не можела да отсее по-важните.Ботевград не съм ги нанесла
 
 още, днес ще си одобряват графика 
 
 
  
 application/octet-stream attachment: __________________________2013__.doc 
 
 Received on Tue 26 Nov 2013 - 09:59:04 CET
ГРАФИК ИЗБОРИ 2013Г


|дата       |час                      |община       |мероприятие             |Участници            |
|09.04      |                         |             |                        |                     |
|Вторник    |                         |             |                        |                     |
|10.04.     |14.00ч                   |Своге        |Среща - 6 селски кмета +|                     |
|сряда      |                         |             |съветници               |                     |
|10.04.     |18.00ч                   |Самоков      |Заседание на ОбщС       |                     |
|сряда      |                         |             |                        |                     |
|11.04      |17.30ч                   |Ботевград    |Заседание на ОбщС       |                     |
|Четв.      |                         |             |                        |                     |
|12.04      |Късният следобяд         |Самоков      |ОТКРИВАНЕ, младежи,     |ЦЯЛАТА ЛИСТА +ЯН     |
|петък      |                         |             |                        |ВИЕРСМА              |
|13.04      |11.00                    |ОКРИВАНЕ     |СОФИЯ                   |                     |
|събота     |                         |             |                        |                     |
|14.04      |І лъч       |ІІ лъч     |Правец       |Срещи по селата         |                     |
|неделя     |8.30ч-с.Джур|9.30ч-     |             |                        |                     |
|           |ово         |с.Видраре  |             |                        |                     |
|           |10.00ч-с.Оси|11.00ч-с.Ма|             |                        |                     |
|           |ковица      |нас.река   |             |                        |                     |
|           |11.30ч-с.Рав|12.30ч-с.Ка|             |                        |                     |
|           |нище        |лугерово   |             |                        |                     |
|           |13.30ч-сРазл|14.00ч-    |             |                        |                     |
|           |ив          |с.Своде    |             |                        |                     |
|           |16.00ч-музей|16.00ч-музе|             |                        |                     |
|           |            |й          |             |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|15.04      |10-11.00Ч-??             |ПОЗИТАНО     |                        |                     |
|понеделник |                         |             |                        |                     |
|15.04      |10.30ч-с.Ново село       |Самоков      |                        |                     |
|понеделник |13.00ч-с.Шипочан         |             |                        |                     |
|15.04      |18.00ч                   |Челопеч      |Обща Средногорска среща |                     |
|понеделник |                         |             |Ч-ще                    |                     |
|16.04      |9.30ч-с.Гинци            |Годеч        |Обиколка по селата      |                     |
|вторник    |13.00ч-с.Бракьовци       |             |                        |                     |
|16.04      |17.30ч.                  |Ботевград    |ОТКРИВАНЕ               |                     |
|вторник    |                         |             |                        |                     |
|16.04      |18.00ч- с.Бели Искър     |Самоков      |                        |                     |
|вторник    |                         |             |                        |                     |
|17.04      |11.00ч-с.Рельово         |Самоков      |                        |                     |
|сряда      |18.00ч-Райово            |             |                        |                     |
|17.04      |9.30ч-сНесла             |Драгоман     |                        |                     |
|сряда      |11.00ч-с.Владиславци     |             |                        |                     |
|           |13.00ч.с.Цацаровци       |             |                        |                     |
|17.04      |16.00- едър бизнес       |Костинброд   |                        |                     |
|сряда      |17.30-малък и среден     |             |                        |                     |
|           |бизнес                   |             |                        |                     |
|18.04      |11.00ч-с.живково         |Ихтиман      |                        |                     |
|Четв       |                         |             |                        |                     |
|18.04      |14.00ч-сВасилица         |Костенец     |ОТКРИВАНЕ               |К.Добрев             |
|Четв.      |16.00ч-с.Пчелин          |             |                        |Корнелия Нинова      |
|           |18.00ч-откриване         |             |                        |                     |
|18.04      |18.00ч- 3-ти и четвърти  |Самоков      |                        |                     |
|Четв.      |кв.Самоков               |             |                        |                     |
|19.04      |09.00ч                   |Г.Малина     |Разширена среща с актива|К.Добрев             |
|петък      |                         |             |                        |Корнелия Нинова      |
|19.04      |10.00ч-с.Гуцал           |Самоков      |                        |                     |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |16.00ч                   |Етрополе     |Среща с майки           |Анна Тодорова        |
|петък      |19.00ч-ОТКРИВАНЕ         |             |ОТКРИВАНЕ               |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|20.04.     |Цял ден                  |Елин Пелин   |Обиколка по селата      |                     |
|събота     |                         |             |                        |                     |
|20.04.     |10.30ч- 6-ти кв. Самоков |Самоков      |                        |                     |
|събота     |                         |             |                        |                     |
|20.04.     |11.00ч                   |Драгоман     |Голямо мероприятие      |                     |
|събота     |                         |             |събрание                |                     |
|21.04      |11.00ч                   |Божурище     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ      |Кр.Кунчев            |
|неделя     |Срещи села-3 села        |             |                        |                     |
|21.04      |Срещи по селата          |Етрополе     |                        |Ал.Паунов            |
|неделя     |Среща с пенсионери       |             |                        |                     |
|21.04      |10.30ч-Белчин            |Самоков      |                        |                     |
|неделя     |13.00ч-с.Клисура         |             |                        |                     |
|21.04      |16.00- С.Драговищица     | Костинброд  |                        |                     |
|неделя     |                         |             |                        |                     |
|22.04      |10.00Ч-позитано          |             |                        |                     |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|22.04      |18.00ч                   |Борова гора  |Среща  Ротори клуб      |                     |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|22.04      |18.00ч-Доспей            |Самоков      |                        |                     |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|23.04      |11.00ч-с.Вакарел/пазара/ |Ихтиман      |                        |                     |
|вторник    |14.00ч-Ихтиман           |             |                        |                     |
|23.04      |17.30-гр.Момин проход    |Костенец     |Среща                   |                     |
|вторник    |                         |             |                        |                     |
|23.04      |17.00ч-с.Марица          |Самоков      |                        |                     |
|вторник    |19.00ч.-с.Радуил         |             |                        |                     |
|23.04      |19.00                    |Долна баня   |                        |                     |
|вторник    |                         |             |                        |                     |
|24.04      |10.00чГодеч /обиколка по |Годеч        |                        |                     |
|Сряда      |пазара/                  |             |                        |                     |
|           |11.00ч- зала на общината |             |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|24.04      |11.00ч-Долни окол        |Самоков      |                        |                     |
|Сряда      |13.00ч-Горни окол        |             |                        |                     |
|24.04      |3 села –след 14.00ч      |Божурище     |                        |                     |
|Сряда      |                         |             |                        |                     |
|25.04      |10.00ч-Ковачевци         |Самоков      |                        |                     |
|четвъртък  |13.00чЯрлово             |             |                        |                     |
|25.04      |19.00                    |Мирково      |среща                   |                     |
|четвъртък  |                         |             |                        |                     |
|26.04      |8.00ч-с.Шума             |Годеч        |                        |                     |
|Петък      |9.00ч-с.Старо село       |             |                        |                     |
|           |12.00ч-с.Губеш           |             |                        |                     |
|26.04      |16.00ч                   |Костинброд   |Среща с майки           |                     |
|Петък      |                         |             |                        |                     |
|26.04      |18.00ч-с.Говедарци       |Самоков      |                        |                     |
|Петък      |                         |             |                        |                     |
|26.04      |18.00ч                   |Костинброд   |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ      |                     |
|Петък      |                         |             |                        |                     |
|27.04      |10.30ч-с.Широки дол      |Самоков      |                        |                     |
|Събота     |                         |             |                        |                     |
|27.04      |11.00ч-с Беренде         |Драгоман     |                        |                     |
|Събота     |12.00ч-с.Калотина- Годеч,|             |                        |                     |
|           |Драгоман, Сливница/общо  |             |                        |                     |
|           |мероприятие за 3-те      |             |                        |                     |
|           |общини                   |             |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|           |15.00ч-с.Прекръсте       |             |                        |                     |
|           |17.00ч- Драгоман/ч-ще    |             |                        |                     |
|27.04      |роми                     |Ихтиман      |                        |                     |
|Събота     |                         |             |                        |                     |
|28.04      |Цял  ден                 |Елин Пелин   |Обиколка по селата      |                     |
|Неделя     |                         |             |                        |                     |
|28.04      |11.00ч-с.Алдомировци     |Сливница     |среща                   |                     |
|Неделя     |                         |             |                        |                     |
|28.04      |16.30ч- С.Костенец       |Костенец     |среща                   |                     |
|Неделя     |                         |             |                        |                     |
|29.04      |Срещи села –цял ден      |Своге        |                        |                     |
|Понеделник |                         |             |                        |                     |
|29.04      |17.00ч-Маджаре           |Самоков      |                        |                     |
|Понеделник |19.00ч-Мала църква       |             |                        |                     |
|30.04      |10.00ч-сАлино            |Самоков      |                        |                     |
|Вторник    |13.00ч-с.Поповяне        |             |                        |                     |
|30.04      |16.00ч-среща малък и     |Правец       |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ      |                     |
|Вторник    |среден бизнес            |             |                        |                     |
|           |18.00ч                   |             |                        |                     |
|01.05      |12.00ч                   |Етрополе     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ      |                     |
|сряда      |                         |             |                        |                     |
|02.05      |                         |Копривщица   |Ден на Копривщица       |                     |
|Четвъртък  |                         |             |                        |                     |
|02.05      |17.00ч                   |Сливница     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ      |Корнелия Нинова      |
|Четвъртък  |                         |             |Група  Грамофон         |                     |
|02.05      |18.00ч-с.Злокучене       |Самоков      |                        |                     |
|Четвъртък  |                         |             |                        |                     |
|03.05      |                         |             |                        |                     |
|Петък      |                         |             |                        |                     |
|04.05      |                         |Костенец     |                        |Анна Тодорова        |
|събота     |14.00ч-гр.-гр.Костенец-ср|             |                        |                     |
|           |еща с майки              |             |                        |                     |
|05.04      |                         |             |                        |                     |
|Неделя     |                         |             |                        |                     |
|06.05      |10.00ч-13.00ч            |Празник  на  |                        |                     |
|Понеделник |                         |Антон        |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|06.05      |С.Градец и Дръмша-събор  |Костинброд   |                        |                     |
|Понеделник |                         |             |                        |                     |
|07.05.     |19.00ч-с.Драгошиново     |Самоков      |                        |                     |
|Вторник    |                         |             |                        |                     |
|08.05      |19.00ч                   |Елин Пелин   |ЗАКРИВАНЕ               |                     |
|Сряда      |                         |             |                        |                     |
|08.05      |18.30ч                   |Етрополе     |ЗАКРИВАНЕ-група Грамофон|                     |
|Сряда      |                         |             |                        |                     |
|09.05.     |Вечерта-18.00            |Костинброд,  |Събор на селото         |                     |
|Четвъртък  |                         |Петърч       |                        |                     |
|09.05.     |На обяд                  |Своге        |Ден на победата , Ден на|                     |
|Четвъртък  |                         |             |Европа традиционен      |                     |
|           |                         |             |празник                 |                     |
|09-10.-??? |                         |Самоков      |ЗАКРИВАНЕ               |                     |
|10.05      |18.00ч                   |Ихтиман      |ЗАКРИВАНЕ ч-ще          |                     |
|Петък      |                         |             |                        |                     |
|11.05      |                         |             |                        |                     |
|Събота     |                         |             |                        |                     |
|12.05      |                         |             |                        |                     |
|неделя     |                         |             |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |
|           |                         |             |                        |                     |

From : valia videnova < so22_bsp_at_abv.bg >

Date : Thu, 11 Apr 2013 17:11:07 +0300 (EEST)

Ако цените нашата работа подкрепете сайта с дарение или покупка на рекламен продукт
epay_logo
paypal_logo
bitcoin
Bitcoin
subscribe-paypal kasket-bivol