Мейлове на БСП
BSP emails
Данни от / Data from balkanleaks.eu


Начало/First

(no subject)

From : valia videnova < so22_bsp_at_abv.bg >

Date : Thu, 18 Apr 2013 11:19:23 +0300 (EEST)

From : valia videnova < so22_bsp_at_abv.bg >
 Date : Thu, 18 Apr 2013 11:19:23 +0300 (EEST) X-Mozilla-Status : 0001
 Received : from mail51.abv.bg (localhost.localdomain [127.0.0.1]) by mail51.abv.bg (Postfix) with ESMTP id 7150B16C122 for <dobrev_k_at_abv.bg>; Thu, 18 Apr 2013 11:19:23 +0300 (EEST)
 To : Кирил Добрев <dobrev_k_at_abv.bg>
 Message-ID : <999062705.27559.1366273163459.JavaMail.apache_at_mail51.abv.bg>
 X-Originating-IP : 84.54.141.250
 
 
 
 
 
 -----------------------------------------------------------------
 
Великденски намаления на Adidas,Puma,Nike,Lotto,Reebok,Champion в магазини SportDepot! Виж тук >>
 http://www.sportdepot.bg/bg?utm_source=abvbg&utm_medium=textlink_easterpromo 
 
&utm_campaign=easterpromo
 
 
  
 application/octet-stream attachment: __________________________2013__-______.doc 
 application/octet-stream attachment: _____________15_-28.04.doc 
 
 Received on Tue 26 Nov 2013 - 10:00:58 CET
ГРАФИК  ИЗБОРИ 2013Г
                                   МЕСЕЧЕН


|дата       |час                     |община       |мероприятие            |Участници               |
|09.04      |                        |             |                       |                        |
|Вторник    |                        |             |                       |                        |
|10.04.     |14.00ч                  |Своге        |Среща - 6 селски кмета |                        |
|сряда      |                        |             |+ съветници            |                        |
|10.04.     |18.00ч                  |Самоков      |Заседание на ОбщС      |                        |
|сряда      |                        |             |                       |                        |
|11.04      |17.30ч                  |Ботевград    |Заседание на ОбщС      |                        |
|Четв.      |                        |             |                       |                        |
|12.04      |Късният следобяд        |Самоков      |ОТКРИВАНЕ, младежи,    |ЦЯЛАТА ЛИСТА +ЯН ВИЕРСМА|
|петък      |                        |             |                       |                        |
|13.04      |11.00                   |ОКРИВАНЕ     |СОФИЯ                  |                        |
|събота     |                        |             |                       |                        |
|14.04      |І лъч       |ІІ лъч     |Правец       |Срещи по селата        |                        |
|неделя     |8.30ч-с.Джур|9.30ч-     |             |                       |                        |
|           |ово         |с.Видраре  |             |                       |                        |
|           |10.00ч-с.Оси|11.00ч-с.Ма|             |                       |                        |
|           |ковица      |нас.река   |             |                       |                        |
|           |11.30ч-с.Рав|12.30ч-с.Ка|             |                       |                        |
|           |нище        |лугерово   |             |                       |                        |
|           |13.30ч-сРазл|14.00ч-    |             |                       |                        |
|           |ив          |с.Своде    |             |                       |                        |
|           |16.00ч-музей|16.00ч-музе|             |                       |                        |
|           |            |й          |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|15.04      |10-11.00Ч-??            |ПОЗИТАНО     |                       |                        |
|понеделник |                        |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|15.04      |10-11.00ч               |ПОЗИТАНО     |                       |                        |
|понеделник |                        |             |                       |                        |
|15.04      |10.30ч-с.Ново село      |Самоков      |                       |                        |
|понеделник |13.00ч-с.Шипочан        |             |                       |                        |
|15.04      |18.00ч                  |Челопеч      |Обща Средногорска среща|Кирил Добрев-цяло       |
|понеделник |                        |             |Ч-ще                   |Средногорие             |
|16.04      |9.30ч-с.Гинци           |Годеч        |Обиколка по селата     |Кирил Добрев            |
|вторник    |13.00ч-с.Бракьовци      |             |                       |                        |
|16.04      |18.00ч.                 |Ботевград    |ОТКРИВАНЕ              |ВСИЧКИ                  |
|вторник    |                        |             |Големия салон на       |                        |
|           |                        |             |читалището             |                        |
|16.04      |18.00ч- с.Бели Искър    |Самоков      |                       |Ани Тодорова + Ал.Паунов|
|вторник    |                        |             |                       |                        |
|17.04      |11.00ч-с.Рельово        |Самоков      |                       |Ани Тодорова            |
|сряда      |18.00ч-Райово           |             |                       |                        |
|17.04      |9.30ч-сНесла            |Драгоман     |                       |Корнелия Нинова+        |
|сряда      |11.00ч-с.Владиславци    |             |                       |Кр.Кунчев               |
|           |13.00ч.с.Цацаровци      |             |                       |                        |
|17.04      |16.00- едър бизнес      |Костинброд   |                       |Корнелия Нинова+        |
|сряда      |17.30-малък и среден    |             |                       |Кр.Кунчев               |
|           |бизнес                  |             |                       |                        |
|18.04      |11.00ч-с.Живково        |Ихтиман      |                       |М.Петкова               |
|Четв       |                        |             |                       |                        |
|18.04      |14.00ч-сВасилица        |Костенец     |ОТКРИВАНЕ              |Корнелия Нинова+        |
|Четв.      |16.00ч-с.Пчелин         |             |                       |М.Петкова+ Г.Бояджиев+  |
|           |18.00ч-откриване        |             |                       |Александър Паунов       |
|18.04      |19.00ч-ОТКРИВАНЕ        |Етрополе     |ОТКРИВАНЕ              |Кирил Добрев            |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |8.30ч-Смолско           |Мирково      |среща                  |Ал.Паунов               |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |10.00ч-с.Гуцал          |Самоков      |                       |Анна Тодорова           |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |16.00ч                  |Етрополе     |Среща с майки          |Анна Тодорова           |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |9.00ч-Чибаовци          |Костинброд   |                       |Кирил Добрев            |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |10.00-Бърложница-Кр.Кунч|Сливница     |                       |Кр.Кунчев+ Кирил Добрев |
|петък      |ев                      |             |                       |                        |
|           |11.30-Драготинци-Кирил  |             |                       |                        |
|           |Добрев                  |             |                       |                        |
|           |13.00- Извор-Кирил      |             |                       |                        |
|           |Добрев                  |             |                       |                        |
|19.04      |8.30Ч-С.Смолско         |Мирково      |                       |Ал.Паунов               |
|петък      |11.30ч-с.Буново         |             |                       |                        |
|19.04      |10.00-Душанци           |Пирдоп       |                       |Г.Бояджиев              |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |12.00ч-Карлиево         |Златица      |                       |Г.Бояджиев              |
|петък      |                        |             |                       |                        |
|19.04      |13.00ч-среща            |Ихтиман      |                       |Корнелия Нинова         |
|петък      |15.00ч-среща            |             |                       |                        |
|           |17.30ч-среща -града     |             |                       |                        |
|           |10.00ч-Чурек- Ал.Паунов |             |                       |Кирил Добрев /ако успее |
|20.04.     |11.30ч-Елешница-        |Елин Пелин   |Обиколка по селата     |след Своге/             |
|събота     |Ал.Паунов               |             |                       |+Корнелия Нинова        |
|           |13.30ч-Раковица-        |             |                       |+Ал.Паунов              |
|           |Ал.Паунов               |             |                       |                        |
|           |16.00ч-Доганово-        |             |                       |                        |
|           |Корнелия Нинова         |             |                       |                        |
|           |18.00ч-нови хан-        |             |                       |                        |
|           |Корнелия Нинова         |             |                       |                        |
|20.04.     |10.30ч- общоградска     |Самоков      |Чистене-TV             |Корнелия Нинова         |
|събота     |среща кв. Самоков       |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|20.04.     |11.00ч                  |Драгоман     |Голямо мероприятие     |К.Добрев                |
|събота     |                        |             |събрание               |                        |
|20.04.     |14.00ч                  |Своге        |Обучение на актива     |К.Добрев                |
|събота     |                        |             |                       |                        |
|21.04      |11.00ч                  |Божурище     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ     |Кирил Добрев + Корнелия |
|неделя     |Срещи села-3 села       |             |                       |Нинова+ Кр.Кунчев       |
|21.04      |Срещи по селата         |Етрополе     |                       |Ал.Паунов               |
|неделя     |Среща с пенсионери      |             |                       |                        |
|21.04      |10.30ч-Белчин           |Самоков      |                       |Ани Тодорова            |
|неделя     |13.00ч-с.Клисура        |             |                       |                        |
|21.04      |16.00- С.Драговищица    | Костинброд  |                       |Кирил Добрев + Корнелия |
|неделя     |                        |             |                       |Нинова+ Кр.Кунчев       |
|22.04      |10.00Ч-позитано         |             |                       |                        |
|Понед      |                        |             |                       |                        |
|22.04      |10.00ч-среща            |Чавдар       |                       |Ал.Паунов               |
|Понед      |                        |             |                       |                        |
|22.04      |13.00ч-Липница          |Ботевград    |                       |Кирил Добрев            |
|понеделник |15.00-Гурково           |             |                       |                        |
|           |15.30ч-Боженица         |             |                       |                        |
|           |18.00-Новачене          |             |                       |                        |
|           |18.00ч- Скравена        |             |                       |                        |
|22.04      |18.00ч                  |Борова гора  |Среща  Ротори клуб     |Корнелия Нинова         |
|Понед      |                        |             |                       |                        |
|22.04      |18.00ч-Доспей           |Самоков      |                       |Ани Тодорова            |
|Понед      |                        |             |                       |                        |
|23.04      |8.30                    |Горна Малина |                       |Корнелия Нинова         |
|вторник    |                        |             |                       |                        |
|23.04      |11.00ч-с.Вакарел/пазара/|Ихтиман      |                       |Корнелия Нинова         |
|вторник    |14.00ч-Ихтиман- Среща с |             |                       |                        |
|           |бизнеса                 |             |                       |                        |
|23.04      |17.30-гр.Момин проход-  |Костенец     |Среща                  |Корнелия Нинова         |
|вторник    |17.30-среща , бизнес,   |             |                       |                        |
|           |лекари ,                |             |                       |                        |
|           |учители-Корнелия Нинова |             |                       |                        |
|23.04      |17.00ч-с.Марица         |Самоков      |                       |Ани Тодорова            |
|вторник    |19.00ч.-с.Радуил        |             |                       |                        |
|23.04      |19.00ч                  |Долна баня   |                       |Корнелия Нинова         |
|вторник    |                        |             |                       |                        |
|23.04      |Цял ден                 |Своге        |села                   |Кирил Добрев            |
|вторник    |                        |             |                       |                        |
|#########  |####################    |###########  |###################### |##################      |
|24.04      |10.00чГодеч /обиколка по|Годеч        |                       |                        |
|Сряда      |пазара/                 |             |                       |                        |
|           |11.00ч- зала на общината|             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|24.04      |11.00ч-Долни окол       |Самоков      |                       |                        |
|Сряда      |13.00ч-Горни окол       |             |                       |                        |
|24.04      |3 села –след 14.00ч     |Божурище     |                       |                        |
|Сряда      |                        |             |                       |                        |
|25.04      |10.00ч-Ковачевци        |Самоков      |                       |                        |
|четвъртък  |13.00чЯрлово            |             |                       |                        |
|25.04      |Кабелна телевизия       |Ботевград    |Предизборен дебат с    |Корнелия Нинова         |
|четвъртък  |                        |             |участието на водачите  |                        |
|           |15.30ч-Краево           |             |от 26 МИР              |                        |
|           |18.30-Новачене          |             |                       |                        |
|25.04      |19.00                   |Мирково      |среща                  |                        |
|четвъртък  |                        |             |                       |                        |
|26.04      |8.00ч-с.Шума            |Годеч        |                       |                        |
|Петък      |9.00ч-с.Старо село      |             |                       |                        |
|           |12.00ч-с.Губеш          |             |                       |                        |
|26.04      |16.00ч- Среща с майки   |Костинброд   |Среща с майки          |                        |
|Петък      |18.00ч -ГОЛЯМО          |             |                       |                        |
|           |МЕРОПРИЯТИЕ             |             |                       |                        |
|26.04      |16.30ч-откриване на     |Ботевград    |Градинката пред        |                        |
|Петък      |детска площадка         |             |детската кухня         |                        |
|           |18.30ч-сВрачеш          |             |                       |                        |
|26.04      |18.00ч-с.Говедарци      |Самоков      |                       |                        |
|Петък      |                        |             |                       |                        |
|27.04      |10.30ч-с.Широки дол     |Самоков      |                       |                        |
|Събота     |                        |             |                       |                        |
|27.04      |11.00ч-с Беренде        |Драгоман     |                       |                        |
|Събота     |12.00ч-с.Калотина-      |             |                       |                        |
|           |Годеч, Драгоман,        |             |                       |                        |
|           |Сливница/общо           |             |                       |                        |
|           |мероприятие за 3-те     |             |                       |                        |
|           |общини                  |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|           |15.00ч-с.Прекръсте      |             |                       |                        |
|           |17.00ч-                 |             |                       |                        |
|           |Драгоман/ч-ще-ГОЛЯМО    |             |                       |                        |
|           |МЕРОПРИЯТИЕ             |             |                       |                        |
|27.04      |20.00ч-младежка         |Божурище     |                       |                        |
|Събота     |дискотека               |             |                       |                        |
|27.04      |Роми-???                |Ихтиман      |                       |                        |
|Събота     |                        |             |                       |                        |
|28.04      |10.00Ч-Петково          |Елин Пелин   |Обиколка по селата     |                        |
|Неделя     |11.30ч-Габра            |             |                       |                        |
|           |13.00ч.-Равно поле      |             |                       |                        |
|           |15.00ч-Гара Елин Пелин  |             |                       |                        |
|28.04      |16.30ч- С.Костенец      |Костенец     |среща                  |                        |
|Неделя     |                        |             |                       |                        |
|28.04      |11.00ч-с.Алдомировци    |Сливница     |среща                  |                        |
|Неделя     |                        |             |                       |                        |
|29.04      |Срещи села –цял ден     |Своге        |                       |                        |
|Понеделник |                        |             |                       |                        |
|29.04      |10.00-пенсионери        |Чавдар       |                       |Ал.Паунов               |
|Понеделник |                        |             |                       |                        |
|29.04      |17.00ч-Маджаре          |Самоков      |                       |                        |
|Понеделник |19.00ч-Мала църква      |             |                       |                        |
|30.04      |10.00ч-сАлино           |Самоков      |                       |                        |
|Вторник    |13.00ч-с.Поповяне       |             |                       |                        |
|30.04      |16.00ч-среща малък и    |Правец       |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ     |                        |
|Вторник    |среден бизнес           |             |                       |                        |
|           |18.00ч                  |             |                       |                        |
|01.05      |12.00ч                  |Етрополе     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ     |                        |
|сряда      |                        |             |                       |                        |
|02.05      |Долно Камарци           |Горна малина |                       |                        |
|Четвъртък  |                        |             |                       |                        |
|02.05      |                        |Копривщица   |Ден на Копривщица      |                        |
|Четвъртък  |                        |             |                       |                        |
|02.05      |16.00ч-майки            |Сливница     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ     |Корнелия Нинова         |
|Четвъртък  |16.00ч-пенсионери       |             |Група  Грамофон        |                        |
|           |16.00ч-бизнес           |             |                       |                        |
|           |17.00ч- ГОЛЯМО          |             |                       |                        |
|           |МЕРОПРИЯТИЕ             |             |                       |                        |
|02.05      |11.00ч-                 |Ботевград    |ТрудовецМ.Сухата       |Ал.Паунов+Вл.Александров|
|Четвъртък  |                        |             |река-69г. от разстрела |                        |
|           |                        |             |на антифашисти         |                        |
|02.05      |18.00ч-с.Злокучене      |Самоков      |                       |                        |
|Четвъртък  |                        |             |                       |                        |
|03.05      |                        |             |                       |                        |
|Петък      |                        |             |                       |                        |
|04.05      |19.00ч-среща            |Чавдар       |                       |Корнелия Нинова         |
|събота     |                        |             |                       |Кирил Добрев            |
|04.05      |                        |Костенец     |                       |Анна Тодорова           |
|събота     |14.00ч-гр.-гр.Костенец-с|             |                       |                        |
|           |реща с майки            |             |                       |                        |
|05.04      |                        |             |                       |                        |
|Неделя     |                        |             |                       |                        |
|06.05      |10.00ч-13.00ч           |Празник  на  |                       |                        |
|Понеделник |                        |Антон        |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|06.05      |С.Градец и Дръмша-събор |Костинброд   |                       |                        |
|Понеделник |                        |             |                       |                        |
|07.05.     |15.00ч-Елов дол         |Ботевград    |                       |                        |
|Вторник    |15.30ч.-Краево          |             |                       |                        |
|           |17.30-Литаково          |             |                       |                        |
|           |18.00ч-Трудовец         |             |                       |                        |
|07.05.     |12.00ч-среща, работници |Божурище     |                       |                        |
|Вторник    |-Станков                |             |                       |                        |
|07.05.     |19.00ч-с.Драгошиново    |Самоков      |                       |                        |
|Вторник    |                        |             |                       |                        |
|08.05      |19.00ч                  |Елин Пелин   |ЗАКРИВАНЕ              |                        |
|Сряда      |                        |             |                       |                        |
|08.05      |18.30ч                  |Етрополе     |ЗАКРИВАНЕ-група        |                        |
|Сряда      |                        |             |Грамофон               |                        |
|09.05.     |Вечерта-18.00           |Костинброд,  |Събор на селото        |                        |
|Четвъртък  |                        |Петърч       |                       |                        |
|09.05.     |На обяд                 |Своге        |Ден на победата , Ден  |                        |
|Четвъртък  |                        |             |на Европа традиционен  |                        |
|           |                        |             |празник                |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|09.05.     |18.00ч                  |Ботевград    |Ден на победата , Ден  |                        |
|Четвъртък  |                        |             |на Европа традиционен  |                        |
|           |                        |             |празник-участие в      |                        |
|           |                        |             |празника, поднасяне на |                        |
|           |                        |             |цветя на паметника     |                        |
|           |                        |             |Ела с нас да променим  |                        |
|           |                        |             |България               |                        |
|           |                        |             |/младежи               |Вл.Александър           |
|           |17.30Ч                  |             |                       |А.Тодорова              |
|           |                        |             |На чаша червено        |                        |
|           |                        |             |вино-ЗАКРИВАНЕ НА      |                        |
|           |18.00Ч                  |             |КАМПАНИЯТА             |                        |
|09-10.-??? |                        |Самоков      |ЗАКРИВАНЕ              |                        |
|10.05      |18.00ч                  |Ихтиман      |ЗАКРИВАНЕ ч-ще         |                        |
|Петък      |                        |             |                       |                        |
|11.05      |                        |             |                       |                        |
|Събота     |                        |             |                       |                        |
|12.05      |                        |             |                       |                        |
|неделя     |                        |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |
|           |                        |             |                       |                        |




                             ГРАФИК ИЗБОРИ 2013Г
                                  СЕДМИЧЕН


|дата       |час                      |община       |мероприятие             |Участници            |
|           |                         |             |                        |                     |
|15.04      |10-11.00ч                |ПОЗИТАНО     |                        |                     |
|понеделник |                         |             |                        |                     |
|15.04      |10.30ч-с.Ново село       |Самоков      |                        |                     |
|понеделник |13.00ч-с.Шипочан         |             |                        |                     |
|15.04      |18.00ч                   |Челопеч      |Обща Средногорска среща |Кирил Добрев-цяло    |
|понеделник |                         |             |Ч-ще                    |Средногорие          |
|16.04      |9.30ч-с.Гинци            |Годеч        |Обиколка по селата      |Кирил Добрев         |
|вторник    |13.00ч-с.Бракьовци       |             |                        |                     |
|16.04      |18.00ч.                  |Ботевград    |ОТКРИВАНЕ               |ВСИЧКИ               |
|вторник    |                         |             |Големия салон на        |                     |
|           |                         |             |читалището              |                     |
|16.04      |18.00ч- с.Бели Искър     |Самоков      |                        |Ани Тодорова +       |
|вторник    |                         |             |                        |Ал.Паунов            |
|17.04      |11.00ч-с.Рельово         |Самоков      |                        |Ани Тодорова         |
|сряда      |18.00ч-Райово            |             |                        |                     |
|17.04      |9.30ч-сНесла             |Драгоман     |                        |Корнелия Нинова+     |
|сряда      |11.00ч-с.Владиславци     |             |                        |Кр.Кунчев            |
|           |13.00ч.с.Цацаровци       |             |                        |                     |
|17.04      |16.00- едър бизнес       |Костинброд   |                        |Корнелия Нинова+     |
|сряда      |17.30-малък и среден     |             |                        |Кр.Кунчев            |
|           |бизнес                   |             |                        |                     |
|18.04      |11.00ч-с.Живково         |Ихтиман      |                        |М.Петкова            |
|Четв       |                         |             |                        |Александър Паунов    |
|18.04      |14.00ч-сВасилица         |Костенец     |ОТКРИВАНЕ               |Кирил Добрев         |
|Четв.      |16.00ч-с.Пчелин          |             |                        |М.Петкова+           |
|           |18.00ч-откриване         |             |                        |Г.Бояджиев+          |
|           |                         |             |                        |Александър Паунов    |
|18.04      |19.00ч-ОТКРИВАНЕ         |Етрополе     |ОТКРИВАНЕ               |Корнелия Нинова      |
|Четвърт.   |                         |             |                        |                     |
|19.04      |10.00ч-с.Гуцал           |Самоков      |                        |Анна Тодорова        |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |16.00ч                   |Етрополе     |Среща с майки           |Анна Тодорова        |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |9.00ч-Чибаовци           |Костинброд   |                        |Кирил Добрев         |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |10.00-Бърложница-Кр.Кунче|Сливница     |                        |Кр.Кунчев+ Кирил     |
|петък      |в                        |             |                        |Добрев               |
|           |11.30-Драготинци-Кирил   |             |                        |                     |
|           |Добрев                   |             |                        |                     |
|           |13.00- Извор-Кирил Добрев|             |                        |                     |
|19.04      |8.30Ч-С.Смолско          |Мирково      |                        |Г.Бояджиев+Йордан    |
|петък      |11.30ч-с.Буново          |             |                        |Стоянов              |
|19.04      |10.00-Душанци            |Пирдоп       |                        |Г.Бояджиев           |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |12.00ч-Карлиево          |Златица      |                        |Г.Бояджиев           |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |                         |Златица      |                        |Кирил Добрев         |
|петък      |                         |             |                        |                     |
|19.04      |13.00ч-среща             |Ихтиман      |Корнелия Нинова         |Корнелия Нинова      |
|петък      |15.00ч-среща-Полянци     |             |                        |                     |
|           |17.30ч-среща –града-СОУ  |             |                        |                     |
|           |10.00ч-Чурек- Ал.Паунов  |             |                        |Кирил Добрев/след    |
|20.04.     |11.30ч-Елешница-         |Елин Пелин   |Обиколка по селата      |Своге ако успее/     |
|събота     |Ал.Паунов                |             |                        |Корнелия Нинова      |
|           |13.30ч-Григорево         |             |                        |Ал.Паунов            |
|           |Ал.Паунов                |             |                        |                     |
|           |15.30ч-Раковица- Корнелия|             |                        |                     |
|           |Нинова                   |             |                        |                     |
|           |18.00ч-Нови хан- Корнелия|             |                        |                     |
|           |Нинова                   |             |                        |                     |
|20.04.     |10.00ч- общоградска среща|Самоков      |Садене на  дръвчета-TV  |Корнелия Нинова      |
|събота     |кв. Самоков-х-л Арена    |             |                        |                     |
|20.04.     |11.00ч                   |Драгоман     |Голямо мероприятие      |К.Добрев             |
|събота     |                         |             |събрание                |                     |
|20.04.     |14.00ч                   |Своге        |Обучение на актива      |К.Добрев             |
|събота     |                         |             |                        |                     |
|21.04      |11.00ч                   |Божурище     |ГОЛЯМО МЕРОПРИЯТИЕ      |Кирил Добрев +       |
|неделя     |13.00ч-Пролеша           |             |                        |Корнелия Нинова+     |
|           |14.30ч-Храбърско         |             |                        |Кр.Кунчев            |
|21.04      |Срещи по селата          |Етрополе     |                        |Ал.Паунов            |
|неделя     |Среща с пенсионери       |             |                        |                     |
|21.04      |10.30ч-Белчин            |Самоков      |                        |Ани Тодорова         |
|неделя     |13.00ч-с.Клисура         |             |                        |                     |
|21.04      |16.00- С.Драговищица     | Костинброд  |                        |Кирил Добрев +       |
|неделя     |                         |             |                        |Корнелия Нинова+     |
|           |                         |             |                        |Кр.Кунчев            |
|22.04      |10.00Ч-позитано          |             |                        |                     |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|22.04      |10.00ч-среща             |Чавдар       |                        |Ал.Паунов            |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|22.04      |13.00-Боженица           |Ботевград    |                        |Кирил Добрев         |
|понеделник |14.30-Липница            |             |                        |                     |
|           |16.00-Гурково            |             |                        |                     |
|           |18.00-Скравена           |             |                        |                     |
|22.04      |18.00ч                   |Борова гора  |Среща  Ротори клуб      |Корнелия Нинова      |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|22.04      |18.00ч-Доспей            |Самоков      |                        |Ани Тодорова         |
|Понед      |                         |             |                        |                     |
|23.04      |8.30                     |Горна Малина |                        |Корнелия Нинова      |
|вторник    |                         |             |                        |                     |
|23.04      |11.00ч-с.Вакарел/пазара/ |Ихтиман      |Среща с бизнеса         | Корнелия Нинова     |
|вторник    |14.00ч-Ихтиман -Среща с  |             |                        |                     |
|           |бизнеса                  |             |                        |                     |
|23.04      |17.30-гр.Момин проход    |Костенец     |Среща                   | Корнелия Нинова     |
|вторник    |???????-среща , бизнес,  |             |                        |                     |
|           |лекари , учители-        |             |                        |                     |
|23.04      |17.00ч-с.Марица          |Самоков      |                        |Ани Тодорова         |
|вторник    |19.00ч.-с.Радуил         |             |                        |                     |
|23.04      |19.00ч                   |Долна баня   |                        |Корнелия Нинова      |
|вторник    |                         |             |                        |                     |
|23.04      |Цял ден                  |Своге        |села                    |Кирил Добрев         |
|вторник    |                         |             |                        |                     |



From : valia videnova < so22_bsp_at_abv.bg >

Date : Thu, 18 Apr 2013 11:19:23 +0300 (EEST)

Ако цените нашата работа подкрепете сайта с дарение или покупка на рекламен продукт
epay_logo
paypal_logo
bitcoin
Bitcoin
subscribe-paypal kasket-bivol